loading...

فروشگاه اینترنتی شاخص همیشه آنلاین

قوزبند ارزان همانند کمر بند هستند و باعث میشود که شانه های شما را نگه دارند اما شما باید به غیر از قوز بند وزرش و طرز صیحیح نشستن را فرا بگیرید و بدانید که چطور باید روی صندلی تیکه بدهید و بیشتر قوز ه

مدیر بازدید : 812 سه شنبه 14 دی 1400 نظرات (0)

قوزبند ارزان همانند کمر بند هستند و باعث میشود که شانه های شما را نگه دارند اما شما باید به غیر از قوز بند وزرش و طرز صیحیح نشستن را فرا بگیرید و بدانید که چطور باید روی صندلی تیکه بدهید و بیشتر قوز ها عللش صحیح نشستن روی صندلی است اگر میخواهید بدون قوز باشید حتما از قوز بند و ورزش استفاده کنید و مثاله های اموزشی را مطالعه نمایید.

 

 

خرید قوزبند ازان یک راه ساده و بی ضرر برای جلوگیری از خم شدن مهره های کمری به سمت جلو است. پدربزرگ و مادربزرگ من از مدت‌ها قبل همیشه همین نگرانی‌ها را داشته‌اند و از آنجایی که اندام‌هایشان بسیار بی‌اهمیت است، هرگز به این فکر نمی‌کردند که به کمرشان توجهی نداشته باشند. گاهی اوقات مچ پا به حدی سفت می شد که کمر با زاویه 30 درجه خم می شد که استرس زیادی به فرد وارد می کرد. در فروشگاه اینترنتی لینک سرا رز محصولی را آماده کرده ایم که با استفاده از مچ بند به راحتی می توانید از خم شدن کمر جلوگیری کنید.

 

 

 

 معرفی انواع قوز بند های ساده و هوشمند الارم دیجیتالی (نکات اموزشی نگهداری و شستن )

 

 

قوز نکنید تا همیهش کمر سالمی  داشته باشید :

هیچ میدانید نخاع که به عنوان اعضای مهم و حیاتی بدن زندگی انسان شناخته می شود، مهمترین شبکه عصبی بدن را تشکیل می دهد که از طریق آن خطوط ارتباطی بین مغز و سایر اعضای بدن عبور می کند. بنابراین اگر آن را نادیده بگیرید در دراز مدت با مشکلات جدی مواجه خواهید شد. مهمترین آنها سیاتیک، دیسک، توده و عوامل دیگری از این قبیل است که هر کدام باعث ایجاد درد خواهند شد. چگونه از این امر اجتناب نماییم با ما همراه باشید تا نحوه خرید قوزبند قیمت را توضیح بدهیم.

 

مزایای قوز بند چیست:

همیشه دو نوع از افراد با گوژپشت وجود دارند. دسته اول افراد بلند قد و دسته دوم افرادی هستند که به کمر خود فشار زیادی وارد می کنند. اینکه چرا این دو دسته از افراد همیشه با این مشکلات مواجه می شوند به عوامل مختلفی بستگی دارد. اگر بالای 40 سال سن دارید، اگر به اندام خود توجه نمی کنید، هر روز شاهد افتادگی کمر خود خواهید بود و در ابتدا ممکن است قدرت نداشته باشید و بتوانید آن را صاف کنید. ما این دو گروه از محصولات را پیشنهاد می کنیم که در صورت خرید یک مچ بند ارزان، می توانند به راحتی فشار روی کمر شما را از بین ببرند.

 

 

 

قوزبند هوشمند 

 

 

اموزش شسشتن قوز بند هوشمند :

اگر لازم شد قوز بند را بشویید حتما روی قسمت آزیر دارد یک پلاستیکی بپوشانید مثلا کیسه فریزر یا سلفوش پیچش کنید تا اب به داخل دستگاه نفوذ نکنید و بعد به ارامی بندها را در داخل لگن یا هر چیزی دیگری که قرار است استفاده کنید قرار دهید و به ارامی بشویید.

 

 

 

قوزبند الارم دار 

 


 

نحوه عملکرد این قوز بند دیجیتالی اژیر دار :

نحوه عملکرد این قوز بند هوشمند یک حالت خاص فشار را از قفسه سینه به پشت شما تغییر می دهد. در این حالت برای جلوگیری از افتادن با پشت به حالت ایستاده بایستید.کمربند دوخته شده به این محصول به شکل پروانه بوده و از مواد و پارچه الاستیک درجه یک ساخته شده است که می تواند اندام و عضلات را حرکت دهد. . قدرت عضلات سینه و شانه خود را افزایش دهید. بنابراین این محصول در هنگام بسته شدن حس خوبی را منتقل می کند و اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد. در زیر اطلاعات دقیقی در مورد نحوه خرید قوز بند و آنچه که با سلیقه شما مطابقت دارد را خواهید دید. اول مشخصات محصول را بررسی کرده و سپس با توجه به سلیقه خود محصول مورد نظر را خریداری نمایید.

برچسب ها قوزبند الارم دار ,
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
کدهای اختصاصی